מדיניות הפרטיות

מדיניות הפרטיות של אתר  medical expo

זוהי מדיניות הפרטיות של אתר MEDICAL EXPO ווימד) Vimed רשת הרופאים של ישראל (האתר) . היא מתארת את האופן שבו אנו, פורום מדיה בע"מ (אנו" או "החברה) ,כמנהלי ובעלי האתר, אוספים ומשתמשים במידע אישי במסגרת הפעילות באתר. פרטיותך חשובה לנו ולכן אנו ממליצים לקרוא בעיון את המדיניות הזו. 

תנאים אלה סוקרים, בין השאר, את האופן שבו אנו אוספים ומעבדים מידע אישי במסגרת פעילותך באתר, לרבות בעת פתיחת חשבון משתמש, העלאת תכנים באמצעות הפורום והצ'אט, רישום לקבלת תכנים באמצעות הניוזלטר שלנו, רישום לאירועים המפורסמים באתר ולצורך יצירת קשר עמנו ("השירותים").

אם, לאחר שקראת את המדיניות, מצאת שהיא איננה תואמת את השקפתך או רצונותיך, עליך להימנע מהשימוש באתר – אנו נצטער על כך, אך זו זכותך המלאה. בכל עת ניתן לפנות אלינו בכתובת: info@medical-expo.co.il בכל בקשה ופניה בנוגע למדיניות זו.

ייתכנו שינויים במדיניות זו בשל אופיו הדינאמי של האתר, של רשת האינטרנט ככלל ושל היבטי החקיקה והרגולציה שיכולים לחול על הפעילות באתר. אנו נפרסם מראש הודעה על שינויים צפויים באתר עצמו, ובה נפרט את מהות השינוי ומועד כניסתו לתוקף. הסכמתך למדיניות זו מהווה גם הסכמה לכל מדיניות חדשה. במהלך תקופת ההודעה ועד כניסתה לתוקף של המדיניות החדשה תינתן לך האפשרות להודיע על אי הסכמתך לה ובהתאם תפוג הרשות שניתנה לך להשתמש באתר.

בשל מגבלות השפה העברית, בחלק קטן של המקרים הניסוח הוא בלשון זכר בלבד, אך מדיניות זו מתייחסת כמובן גם אליכן, הנשים.

מסירת פרטים

כדי להשתמש בשירות, תתבקש לפתוח חשבון משתמש, באמצעות הזנת פרטי זיהוי שונים, לרבות שם מלא, מספר רישיון רופא, מספר טלפון ומקום עבודה. לא מוטלת עליך חובה מכוח חוק למלא את הפרטים המצוינים לעיל, אולם, בחלק מהמקרים, לא נוכל לספק לך את השירותים בלא קבלת הפרטים הללו. כמו כן, תינתן לך האפשרות, הנתונה לשיקול דעתך הבלעדי, להזין ולהעלות פרטים ומסמכים נוספים, כמו מסמך קורות חיים.

כמו כן, במסגרת הרישום לאתר, תוכל להזין, בנוסף למספר הטלפון שלך, גם את כתובת הדואר האלקטרוני שלך ולקבל מאתנו הודעות אלקטרוניות בקשר עם השירותים ועם כנסים שונים שיקוימו על ידינו. בכל עת תוכל להודיע לנו כי אינך מעוניין עוד בקבלת דיוור כאמור.

מעת לעת יתכן שנבקש ממך פרטים נוספים, כדי לאפשר את ביצועו של שירות מסוים. כך לדוגמה, בפניה אלינו בבקשה כלשהי, יתכן שנבקש ממך פרטים נוספים הנוגעים לבקשתך.

יצירת קשר עם החברה באמצעות האתר, או רישום לאתר מחייבים אותך למסור פרטים מזהים נכונים ומדויקים. ללא פרטים נכונים נתקשה לספק לך את השירותים, שכן פרטים שגויים, לא מעודכנים או מוטעים יפגעו באפשרותנו להשיב לך או לפעול לרישומך אם תבקש לעשות כן.

אנו מבקשים להוקיע מקרבנו את כל מי שמנסה להתחזות לאחר או למסור פרטים מטעים. לכן, אתה מצהיר שכל הפרטים שמסרת לנו הם נכונים ומדויקים.

לתשומת הלב: אין למסור פרטים על מטופלים ואנשים אחרים בניגוד לכללים ולמגבלות שבתנאי השימוש של האתר, או בניגוד להוראות הדין. בכלל זה, אין לשתף פרטים אישיים מזהים הנוגעים למטופלים, לרבות שמותיהם, מספרי תעודות זהות, מספרי טלפון, חברות בקופת חולים וכל פרט מזהה אחר, במהלך השימוש באתר.

המידע שאנחנו אוספים במהלך הפעילות שלך באתר

במהלך שימושך באתר ובשירותים אנו אוספים את המידע שאתה מזין, לרבות פרטים אודות עיסוקך. 

בנוסף, אנו אוספים ומתעדים (לרבות בדרך של הקלטה) מידע אודות השימוש שלך באתר, לדוגמה, מועד כניסתך האחרון לאתר, מצב הרשמתך לאתר והפעילות שלך באתר.

מדוע אנו אוספים את המידע? 

אנו אוספים מידע כדי לספק את השירותים, על תכונותיהם השונות, לרבות לצורכי שיפור השירות, ניהול ובקרה פנימיים. כמו כן, אנו אוספים מידע למטרות ביצוע חיבור מיטבי בין רופאים לבין נציגי חברות תרופות המבקשים לפנות אליהם ולמטרות השיווק שלנו, לרבות שליחת דוא"ל ומסרונים מסחריים רלוונטי למשתמשים באתר.

בנוסף, אנו אוספים את המידע לשם פעילות שוטפת הכרוכה בניהול האתר, בבקרה על המתרחש בו, באבטחה שלו ובביצוע שיפורים ותוספות לו.

עם מי אנחנו משתפים את המידע?

אנו משתפים מידע עם חברות אחרות המסייעות לנו לספק לך את השירותים, רק ככל ששיתוף זה נדרש על מנת לממש את המטרות שלנו לאיסוף המידע. בכלל זה, ייתכן ונשתף את המידע שלך עם חברות למשלוח מיסרונים, או עם חברות אחרות לשם הספקת השירות, לצורכי שיווק ופרסום ולצרכים נוספים הנוגעים לפעילות, תחזוקת ופיתוח האתר ולפעילויות נוספות שלנו עם קהילת הרופאים בישראל. 

אנו משתפים פרטים לגביך עם נציגי חברות תרופות שונים, על מנת שיוכלו לפנות אליך בנושאים שונים, באופן מסודר – הסכמתך למדיניות פרטיות זו מהווה גם הסכמה לשיתוף פרטים כאמור.

אנו נשתף את פרטיך גם עם חברות הקשורות אלינו, לדוגמה, כדי לשלוח לך הזמנות לאירועים וכנסים שיכולים להערכתנו לעניין אותך. 

אנו משתמשים ב – ‘Google Analytics’, ‘Full Story’ וכלי ניתוח נוספים או אחרים, מעת לעת. נוהלי הפרטיות של כלים אלו כפופים למדיניות שלהם – למידע נוסף, אנא עיין במדיניות של Google Analytics ו-Full Story, בכתובות: http://www.google.com/analytics/learn/privacy.html ו-https://www.fullstory.com/legal/partner-terms-and-conditions. לתשומת ליבך, שירותי אנליטיקה משתמשים במידע אישי למטרות שלהם. 

כמובן שנשתף מידע אם החוק מחייב אותנו לעשות זאת, לדוגמה במקרה שאנחנו מקבלים צו בית משפט המחייב אותנו לגלות מידע.

אנא עיין בחלק "הבחירה שבידך" במדיניות זו, המתייחס להסכמתך לקבל הודעות מאיתנו ולאפשרויות העומדות בפניך לביטול הסכמתך.

היכן נשמר המידע?

המידע שאנו אוספים נשמר במאגר המידע שלנו, בהתאם לחוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981, המאוחסן על גבי מערכות המחשב של האתר, וכן אצל ספקי אירוח שרתים וגיבוי מידע, שעשויים להימצא גם מחוץ לגבולות ישראל. מידע נוסף, כפי שמפורט במדיניות זו, נאסף ונשמר על ידי חברות אחרות (כדוגמת חברות אנליטיקה וכיו"ב). אף הן יכולות לשמור את המידע מחוץ לגבולות המדינה. הסכמתך למדיניות זו, מהווה גם הסכמה לשמירת המידע בחו"ל.

משך הזמן שבו נשמור את המידע

אנו שומרים סוגים שונים של מידע לתקופות שונות, בהתאם למטרות השימוש והאחזקה שבהם, כדי לספק את שירותינו, למטרות הולמות וככל שנדרש בהתאם לדרישות החוק.

לתשומת ליבך, גם לאחר סיום שימושך באתר, אנו נמשיך לשמור עותק של פרטייך האישיים לצרכים משפטיים ולצורך תיעוד וארכוב.

אנו רשאים לשמור מידע לא מזהה ללא מגבלה. בהתאם לנדרש, נמחק או נסיר פרטים מזהים ממידע שאיננו זקוקים לו עוד כמידע מזהה.

השימוש שלנו בקוקיות

כמו אתרים רבים אחרים באינטרנט, גם אנו משתמשים בקוקיות (Cookies), תגים ואמצעים סטנדרטיים אחרים למטרות שונות, לדוגמא כדי לשפר את האתר ואת חווית המשתמש בו.

קוקיות הן קבצים קטנים שמחשב-שרת אינטרנטי שולח למחשב המשתמש, כאשר המשתמש מבקש לצפות באתר אינטרנט. המכשיר שלך מוחק באופן אוטומטי חלק מהקוקיות כאשר אתה סוגר את הדפדפן שלך – אלו הן קוקיות ארעיות. קוקיות אחרות ממשיכות להישמר על גבי המחשב שלך – אלו הן קוקיות מתמשכות. תוכל לצפות בסוגי הקוקיות שאנו משתמשים בהן ובתאריכי התפוגה שלהן באזור ההגדרות (settings) בדפדפן שאתה משתמש בו. כל דפדפן מאפשר לך לנהל את העדפותיך ביחס לקוקיות. אתה יכול לחסום או להסיר קוקיות – את חלקן או את כולן. לתשומת ליבך: חסימה או הסרה של קוקיות עשויה להשפיע על חווית המשתמש שלך באתר.

נוהגי פרטיות של אתרים ושירותים אחרים

מדיניות פרטיות זו נוגעת לפעילות באתר בלבד. האתר עשוי לכלול הפניות לאתרים או שירותים אחרים – שם הפעילות איננה מנוהלת על ידינו, ובהתאם, נוהגי הפרטיות שלהם יכולים להיות שונים. כפי שמצאת לנכון לעיין במדיניות זו, מומלץ לעיין גם במדיניות של כל אתר או שירות אליו הופנית מהאתר שלנו.

הבחירה שבידך

אנחנו מקנים לך בחירה בנוגע לניהול המידע שלך בשירות. כך לדוגמה, ניתן לערוך ולשנות תוכן שהועלה, ולעיתים אף למוחקו, בהתאם למדיניות זו ותנאי השימוש, כפי שיעודכנו מעת לעת. כמו כן, תוכל בכל עת לבטל את רישומך לאתר ולמחוק את פרופיל המשתמש שלך. לאחר המחיקה, פרטיך לא יהיו נגישים יותר למשתמשים אחרים באתר.

בכל עת תינתן לך האפשרות להודיע לנו לחדול משיגור הודעות, לרבות הודעות בעלות אופי פרסומי. אנו נחדל מלשגר לך הודעות כאלה בתוך פרק זמן סביר, בהתאם למגבלות התפעוליות, לאחר קבלת הודעה כזו. לתשומת ליבך – לאחר קבלת פנייתך זו לא נוכל עוד לספק לך מידע מהארץ ומהעולם על מחקרים ומאמרים חדשים, ועל וובינרים וכנסים (לדוגמא, כאלו של איגודים רפואיים). כמו כן, לא נוכל עוד לאפשר לך להירשם לוובינרים ולכנסים של איגודים רפואיים.

בנוסף, עומדת לרשותך זכות מוקנית בחוק לעיין במידע שעליך, השמור במאגרי השירות ולדרוש את תיקונם או מחיקתם של פרטים שגויים, מוטעים או לא מעודכנים. החברה רשאית לבקש ממך מסמך מאשר, לרבות תצהיר ערוך כדין, אודות הבעלות שלך במידע האגור במחשביה ושאתה טוען שהוא מזהה אותך. הליך העיון שלך במידע ייעשה בהתאם להוראות הדין.

אנא השתמש בתוסף הדפדפן לביטול ההסכמה לשליחת מידע של Google Analytics, הזמין בכתובת: tools.google.com/dlpage/gaoptout , או בכל מנגנון ביטול הסכמה אחר שמציעה Google שמטרתו להפסיק את איסוף המידע האישי שלך על ידי Google Analytics.

מידע סטטיסטי ואנונימי

מידע סטטיסטי ואנונימי איננו כפוף לדיני הגנת הפרטיות. אנו רשאים לאסוף, למסור ולשתף מידע מסוג זה ללא מגבלות. יחד עם זאת, אם נשתמש במידע מסוג זה, לא נעשה כל פעולה שביודעין עלולה לחשוף פרטים מזהים שלך.

מיזוג, רכישה או שינוי המבנה התאגידי שלנו

אם נמזג את פעילותנו עם חברה אחרת, או נרכש על ידי חברה אחרת, החברה החדשה תיכנס בנעלינו ותשתמש במידע האישי שלך בהתאם למדיניות זו.

בנוסף, אם נשנה את המבנה התאגידי שלנו, אתר זה ימשיך לדבוק בעקרונות מדיניות פרטיות זו ולאסוף ולהשתמש במידע האישי המתייחס אליך, רק בהתאם לכתוב בה.

אבטחת מידע

אנו מאבטחים ומגנים על המידע שלך.

אנו מיישמים מערכות ונהלים לאבטחת מידע במטרה להגן על המידע מפני שימוש לרעה ושימוש בלתי מורשה. גם ספקי האירוח של מאגרי האתר מיישמים מערכות לאבטחה פיזית ולמידור הגישה לאתר.

עם זאת, המערכות הללו מצמצמות את סיכוני האבטחה, אך אף אחת מהן איננה מספקת ביטחון מלא, ומערכות האתר, לרבות התוכנות המשמשות אותו, אינן חסינות מתקלות. לכן, איננו מתחייבים שהמידע שלך יהיה חסין מפני פגיעה וגישה בלתי מורשית.

פניות

אנו כאן בשבילך. 

אם לדעתך פרטיותך נפגעה באתר, אנו מצרים על כך. נשמח לעמוד לרשותך ולהתייחס לפנייתך במהירות המרבית. ניתן לפנות אלינו לכתובת: info@medical-expo.co.il.